Opinie o Lilla SPA

Uwielbiam zabiegi w Lilla SPA.

Zaglądam tutaj regularnie ze względu na dobrą lokalizację. Zawsze mi po drodze i terminy ustalane są indywidualnie. Można bez problemu znaleźć dla siebie czas. Podoba mi się obsługa i miejsce. Cenię też dyskrecję miejsca. Polecam serdecznie dla osób które cenią dobry dojazd, przystępną lokalizację i doceniają na prawdę wyjątkowy klimat miejsc.

Sandra Trojańska

bardzo lubię gościć w Lilla SPA. Zawsze odprężająca muzyka i te wyjątkowe zapalone, tradycyjne świece. Uwielbiam charakter tego miejsca. pełne odprężenie. A w dodatku można znaleźć na półkach wiele różnych kosmetyków naprawdę dobrych i renomowanych marek. To nie jest sklep więc o wszystko można zapytać i dopytać. Na prawdę warto pytać bo w zwykłej perfumerii czy drogerii można poczytać ulotki i opisy z opakowań a tutaj można się poradzić!!

Kasia Michalska

Korzystam z salonu Lilla SPA od ponad roku regularnie. Do częstych wizyt przekonało mnie niezwykle dostępne godziny funkcjonowania salonu. Bardzo miła i niezwykle wyrozumiała obsługa na najwyższym poziomie to dla mnie zawsze najważniejsza cecha salonu kosmetycznego.

Niemałe znaczenie miał ciekawy wystrój wnętrza, odmienny od tych salonów do jakich przywykłem. Bardzo dobry dojazd oraz możliwość zaparkowania auta bezpośrednio pod salonem.

Polecam niezmiernie dla mężczyzn, którzy nie mają czasu na siedzenie i czekanie w poczekalniach wraz z kobietami.

Michał Skóra
Częsty gość salonu